AVINUR ME GÜMNAASIUMI  2016/2017 õ.-a.

ÜRITUSTE PLAAN

SEPTEMBER

Aeg

Sündmus

kellele

kus

Kes korraldab

Vastutav õpetaja

1.09

Tarkusepäeva aktus

Õpilased, õpetajad, külalised

Kultuurikeskuses

12.klass ja

huvijuht

Huvijuht ja Ülle Vaher

10.-18.09

Spordinädal

1.-12.klass

Avinurme

Huvijuht

Huvijuht

13.09

Õppekäik Tallinna Loomaaeda

3.,4. Ja 7.klass

Tallinn

Huvijuht

Klassijuhatajad

15.09

Teatejooksud

4.-12.klass

Toila

Alutaguse KSÜ

Heli Ambos

15.09

Õppekäik Kotka matkarajal

Liht. õppega klass

Iisaku

Huvijuht

Malle Kuusk

16.09

Õppekäik Sinimägedesse

9.,10 ja 12.klass

Vaivara

Huvijuht

Klassijuhatajad

20.09

Jalgpallivõistlused

10.-12. kl. poisid

Jõhvi

Alutaguse KSÜ

H.Ambos

20.09

Õppekäik seenemetsa

7.klass

Taevaskoja

Huvijuht

Huvijuht

21.09

AG kergejõustiku MV

5.-12.klass

Staadion

Keh. kasv õpetajad

Heli Ambos

22.09

Õppekäik Tallinna Loomaaeda

1.,2. ja 8.klass

Tallinn

Huvijuht

Klassijuhatajad

23.09

Rebaste ristimine

10.klass

Koolimaja

12.klass

Ülle vaher

26.-30.09

Teadlasteöö festival

1.-12.klass

Koolimaja

Reaalainete õpetajad

Kristina Pikas

30.09

Maakonna õpetajate päev

Õpetajad

Kohtla-Järve

IVOL

Huvijuht

 

Inglise keele mängudepäev

4. ja 5.klass

aula

Inglise keele õpetajad

Inglise keele õpetajad

 

Euroopa keeltepäeva viktoriin

10. ja 12.klass

aula

Inglise keele õpetajad

Inglise keele õpetajad

 

OKTOOBER

04.10

Jalgpalli finaalvõistlused

10.-12.kl poisid

Paide

EKSL

Heli Ambos

05.10

Õpetajate päev

 

õpetajad

Koolimaja ja kultuurikeskus

12.klass

Ülle Vaher

06.10

Õppekäik Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi

5.-6.klass

Tartu

Huvijuht

Klassijuhatajad

06.10

Krossijooksud

1.-12.klass

Pannjärve

Alutaguse KSÜ

Heli Ambos

06.10

Õuesõppe- matkapäev

1.-2. klass

Kauksi

Kauksi Looduskeskus

Klassijuhatajad

11.10

HEV õpilaste mängupäev

HEV õpilased

Koolimaja

Huvijuht

Malle Kuusk

12.10

Mälumäng

6.-12.klass

aula

Loodusainete sektsioon

Maive Tooming

13.10

Korvpallivõistlused

6.-12.klass poisid

Iisaku ja Jõhvi

Alutaguse KSÜ

Heli Ambos

 

Õppekäik Kolkja vanausuliste muuseumi

7.-12.klass

Kolkja

Keelteainesektsioon

Ülle Vaher

 

Füüsika õpikoda

8.-12.klass

Füüsikakabinet

Reaalainete sektsioon

Alli Kaarama

20.10

Lastevanemate üldkoosolek

Lapsevanemad

aula

Juhtkond

Juhtkond

20.10

Õppekäik Iisaku Looduskeskusesse

5.klass

Iisaku

Huvijuht

Mari-Liis Renser

 

 

NOVEMBER

1.11

Tähelepanu start

2.-5.klassile

Iisaku

Alutaguse KSÜ

Riina Väät

09.11

Võrkpallivõistlused

10.-12.klass

Jõhvi

Alutaguse  KSÜ

Kristjan Palm

10.11

Mälumäng

8.-12.klass

aula

Loodusainete sektsioon

Maive Tooming

10.11

Algklasside päev isadega

1.-4.klass

koolihoone

klassijuhatajad

klassijuhatajad

10.11

Korvpallivõistlus

6.-9.kl. tüdrukud

Mäetaguse/Jõhvi/ Toila/

Alutaguse KSÜ

R.Väät

03.11

„Dumle“ rahvastepall

4.-5.klass

Rakvere

EKSL

R.Väät

15.11

Korvpallivõistlused

6.-12.klass tüdrukud

Iisaku ja Jõhvi

Alutaguse KSÜ

Heli Ambos

24.11

Karnevalidisko

1.-4.klass

aula

Klassijuhatajad

Klassijuhatajad

26.11

Kodanikupäeva viktoriin

1.-12.klass

aula

Ajalooõpetaja

huvijuht

28.11

Esimese advendi hommik

1.-12.klass

aulas

huvijuht

huvijuht

 

Halloweeni tähistamine

1.-12.klass

Koolimaja

Keelte ainesektsioon

Kristi Lõbu

 

Füüsikaõpikoda

8.-12.klass

Füüsikakabinet

Reaalainete sektsioon

Alli Kaarama

 

Vabariikliku mälumängu eelvoor

8.-12.klass

aula

Eesti Mälumängu Liit

Maive Tooming

 

Võrkpallilahing õpetajad vs õpilased

Õpetajad ja 9.-12.k

spordihoone

Kristjan Palm

Kristjan Palm

 

DETSEMBER

8.12

Mälumäng „KULDVILLAK“

8.-12.klass

aula

Loodusainete sektsioon

Maive Tooming

8.12

Jõuluetendus „Lärmisepa tänava Lota“

1.-4.klass

Rakvere

Klassijuhatajad

Klassijuhatajad

13.12

Jõululaat

 

1.-12.klass

aulas

Õpilasesindus

Klassijuhatajad ja huvijuht

 

4.klassi jõuluetendus „Santa`s Cookie Problem“

1.-4.klass

aula

Inglise keele õpetaja

Kristi Lõbu

22.12

Jõulujumalateenistus

1.-12.klass

Avinurme kirikus

huvijuht

huvijuht

22.12

Algklasside jõulupidu

1.-4.klass, lapsevanemad

aulas

Algklasside ainesektsioon

Klassijuhatajad ja huvijuht

22.12

Põhikooli jõulupidu

5.-8.klass

aulas

8. klass

Alli Kaarama ja huvijuht

22.12

Gümnaasiumi jõulupidu

 

9.-12.klass,

külalised

Kultuurikeskuses

11.klass ja ÕE

Riina Bergmann

 Ja huvijuht

 

Jõululaulude konkurss

1.-12.klass

aula

Muusikaõpetajad

Muusikaõpetajad